Jump to content
Cautam Staf pentru Comunitatea ...Pentru intrebari putem vorbi direct pe chat! ×
Sign in to follow this  
kix

[Reclamație Admin] BENJY

Recommended Posts

nume: ZDC.kix

nume reclamant: Benjy
motivul: mi-a fost banat steamul fara nici un motiv. adminul pur si simplu mi-a dat ban iar dupa a intrebat pe server daca ma cunoaste cineva. 2 prieteni cu care ma jucam au zis ''da''
apoi le-a spus ca el nu are timp sa imi scoata banul. o sa se ocupe altadata.

as vrea sa stiu si eu pe ce criterii mi-a dat ban si evident sa prezinte o dovada. daca am gresit imi asum sa fiu tras la raspundere

Topicul a fost mutat in categoria RECLAMATII JUCATORI/ADMINI.

Te rog ca pe viitor sa fii mai atent unde postezi si sa incerci sa respecti modelele de postari acolo unde este cazul.

ROG STAFF-UL ABILITAT SA ITI RASPUNDA LA CERERE.

P7Zul6ZSa5h3JH3gYfUSP68J7vw%3D.png

Multumesc
Mii de scuze. O sa fiu mai atent pe viitor desi sper sa nu mai fie cazul

O sa luam masuri...de ban o sa ți-l scot eu 

Pentru reclamatii si mai ales ca nu ai fost prezent pe forum am spus clar orice ban se pune ,pe forum data ora de ce ai dat ban demo etc ...Pentru asta esti scazut la gradu de OWN]ADMIN-OWN daca mai primesti 2 reclamati vei fi scos de tot din staff ..

Las acest topic deschis 2 zile .....daca nu intri sa raspunzi acest topic va fi inchis si scos din grad de tot ..o zi buna.

Rog moderatori peste 2 zile care e activ sa inchida acest Topic ms...

Adminul Benjy activând pe serverul CS.RISING.RO de pe Comunitatea Rising vei primi remove din funcția pe care o deții.Timpul acordat pentru a răspunde la reclamație a expirat cu mult, ca urmarea rezultă o nepăsare față de statutul pe care îl ai.Am încercat să dau de tine pe server dar fără rezultat de notă și activitatea ta. Fără alte comentarii T/C.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...